Resultater av skikarusell 08.03.2017

LØYPE 0,4 km
Alderskl 0-6 år, Født 2011-2017 Alderskl Alder 15.feb 8.mar
Adrian Hemnes Hansen 0-6 4.48
Alexander Betanzo Røed 0-6 13.40
Alma Svendsen Haugland 0-6 4 5.18
Anny Ludviksen 0-6 6.55
Aron Gauslaa Jacobsen 0-6 3 7.47 6.33
Benjamin Madsen 0-6 5 6.50
Benjamin Widmer 0-6 6 4.24
Colin Kristoffersen 0-6 4 7.13
Dennis Almås 0-6 5.13
Elise Bjoraa 0-6 4.50
Elise Eikeland 0-6 4 8.51
Emil Hobbesland Salvesen 0-6 5 6.48
Emilie Børresen Olsen 0-6 5 5.35 6.09
Emilie Madsen 0-6 4 8.35
Emre Thommassen 0-6 4.24
Emrik Olav Brovig Jacobsen 0-6 6.38 7.30
Erika Ore Hegland 0-6 4 9.50 9.43
Feliks Almås 0-6 4.59
Ferdinand Heggertveit Lindhagen 0-6 4 5.45
Håkon Svendsen Haugland 0-6 2 12.24
Ida Hugsted 0-6 3 6.35
Ingrid Mathisen 0-6 4 4.48 5.08
Jakob Storemyr 0-6 4.12
Jens Petter Eide 0-6 3.53
Jonas Aase Brekke 0-6 3 8.20
Jonas H. Jacobsen 0-6 4.38
Kevin Toader 0-6 3.41
Kristian Tungland 0-6 5 4.00
Kristoffer Olsen 0-6 6 4.38
Kristoffer Røysland 0-6 5.11 5.54
Lars Ettestøl Osland 0-6 5 4.11 4.13
Lauritz Lindahl Ringvold 0-6 4 8.11
Lea Kristoffersen 0-6 5 6.48
Leah Heggertveit Lindhagen 0-6 5 4.36
Leander Auke Ludviksen 0-6 4 8.19
Lilliane Innstøy 0-6 11.43 7.52
Lotte Foss Nielsen 0-6 4.01
Ludvig Schulstad 0-6 6 4.18
Maja Glastad Mauridsen 0-6 7.10
Malin Marie Gunnufsen 0-6 6 3.19
Maria Halandsvik Pisiani 0-6 8.59
Maria Leibsland 0-6 4.55
Markus Almås 0-6 4.47
Matilde Aase Brekke 0-6 5 5.55
Max Ferling 0-6 3.41
Maya Augland 0-6 6 5.07
Mila Henriksen Røed 0-6 5 5.32
Mina Hjemdal 0-6 5 4.20 4.35
Mina Ribe Stafsnes 0-6 5.07
Miriam Cook 0-6 5 4.40
Nicoline Håkonsen 0-6 6 4.45
Nils Eftestøl 0-6 6 4.19
Nora Leibsland 0-6 4.23
Nora Ore Hegland 0-6 4 10.13 12.42
Ola Nes Nyhus 0-6 5.40
Olav Vik Borgemyr 0-6 7.11
Oline Salminen 0-6 4 8.35
Pernille Pedersen Hille 0-6 4 6.54
Sander Franksson 0-6 4 4.03 5.31
Sanna Egge 0-6 13.55 13.15
Sebastian Antonsen 0-6 3.20
Silje Gunnufsen 0-6 4 5.15
Sindre Heldal 0-6 4.50
Sofie Holte Bjelland 0-6 4 4.55
Sofie Hunemo 0-6 3 9.07
Sofie Vallesverd Blix 0-6 8.40
Sol Aurora Nyhus Nes 0-6 3 9.46
Sondre Byberg 0-6 4.59
Synne Unander 0-6 4.16
Theodor Mikkelsen 0-6 3.23
Tilde Haugeplass Aanesen 0-6 2 9.42
Tomine Feyling 0-6 5 Deltatt
Tomine Haugeplass Aanesen 0-6 5 4.50 3.18
Ulrikke Helland Buene 0-6 4 Deltatt
Verena M. Jacobsen 0-6 5.20
Victor Helland Buene 0-6 4 9.35
Viljar Egeberg Austbø 0-6 4 5.55
Vilma Corneliussen 0-6 4 6.35
Wilma Lømsland 0-6 3 7.42
Øystein Johannessen 0-6 9.15 9.00
LØYPE 0,7 km
Alderskl 7-9 år, Født 2008-2010 Alderskl Alder 15.feb 8.mar
Aleksander Bjerke Pindard 7-9 5.55
Alma Thomassen 7-9 6.10
Andre M. Jacobsen 7-9 6.10
Andrea Aase Brekke 7-9 4.08
Andrea Cook 7-9 Deltatt
Ane Didriksen 7-9 6.09
Anneli Toader 7-9 5.25 7.00
Anthony Maximilian Ager_Wick 7-9 4.55
Astrid Michalsen 7-9 8.22
Brian Stefan 7-9 3.55
Celia Pettersen Ueland 7-9 4.31
Chahim-Elias Fries 7-9 5.2
Drida Heldal Bjelland 7-9 7.36
Eirik Knop 7-9 6.40
Eirik Leibsland 7-9 6.18
Eline Didriksen 7-9 Deltatt
Emilie Hunemo 7-9 4.28
Emre Thomassen 7-9 4.46
Endre Røysland 7-9 5.01 4.54
Frida Birkeland Strømnes 7-9 Deltatt
Frida Bjoraa 7-9 5.17
Frida Eide Helle 7-9 4.53
Frida Gunnufsen Larsen 7-9 4.30 6.10
Greta Knop 7-9 7.00
Gudmund M. Guttormsen 7-9 Deltatt
Gustav Omdal 7-9 4.59
Hanna H. Jacoben 7-9 5.13
Helena Bjerke Pindard 7-9 5.43
Henny Fernand Muri Paulsen 7-9 6.29
Hermann Stene 7-9 5.03 8.20
Ingrid Engemyr 7-9 6.12
Johannes Ravnevand Paulsen 7-9 4.00 3.45
Kaja Eide Helle 7-9 3.35
Kevin Toader 7-9 8.14
Kine Ekelund Steinsland 7-9 9.40
Leander Svanes 7-9 5.23
Ludvig Schulstad 7-9 9.21
Malene Songe 7-9 6.28
Marthine Svanes 7-9 4.34
Martin Glamsland Stoveland 7-9 3.56 4.53
Martinius Granåsen Drangsholt 7-9 5.05
Mathias Evjen 7-9 5.42 4.38
Mathias F. Thomassen 7-9 Deltatt
Mathilde Betanzo Røed 7-9 5.11
Mathilde Knudsen Skjæland 7-9 9.39
Mats Gundersen 7-9 6.20
Maya Stefan 7-9 Deltatt
Mikel M. Jacobsen 7-9 4.15
Mikkel Stene 7-9 8.20 5.31
Mira Schou Gauslå 7-9 5.30
Nora Mathea Borgi 7-9 3.20
Odin Salminen 7-9 6.51
Oliver Åsan Amundsen 7-9 4.40
Olivia Helen Kols Alstad 7-9 5.52
Patrick Helland Buene 7-9 6.00
Pernille Vallesverd Blix 7-9 4.39 4.59
Philip Pedersen Hille 7-9 5.30
Sean McCombie 7-9 Deltatt
Sigurd Egge 7-9 5.24 4.39
Sigurd Mathisen 7-9 Deltatt 4.31
Silje Gunnufsen Larsen 7-9 4.5 6.32
Simon Depresno 7-9 6.36
Sindre Nicolay Borgi 7-9 4.39
Teodor Knudsen Skjæland 7-9 8.43
Tilde Voje Jørgensen 7-9 8.02
Tiril Sofie Mikkelsen 7-9 4.27
Tobias Michalsen 7-9 Deltatt
Vera Vik Borgemyr 7-9 5.22
Vilde Pernille Gundersen Norbakk 7-9 5.40 4.51
Vilde Unander 7-9 3.47
William Lømsland 7-9 6.40
LØYPE 1,5 km
Alderskl -10 år, Født -2007 Alderskl Alder 15.feb 8.mar
Aase Engemyr 10- 13.05
Adrian Corneliussen 10- 9.47
Aksel Helling Berg 10- 8.02
Aksen Tordahl 10- 13.04
Aleksander Haga 10- 13.00
Borgar Unander 10- 7.20
Dag Andrè Haga 10- 13.00
Eirik Dvergsdal 10- 8.17
Else Aamland Berthelsen 10- 10.55
Halfdan Gjedeli Jørgensen 10- 9.02
Helen Helgestad 10- 14.30
Ingrid Andersen Karlsen 10- 14.25
Ingrid Hjemdahl 10- 10.50 11.20
Jens Christian Risvand 10- 7.09 9.26
Lucy Kreffta 10- 13.55
Mads Theodor Risvand 10- 7.43 9.25
Mari Aasaaren 10- 9.53
Marius G. Nordbach 10- 13.05
Marius Jone Heldal 10- 9.32
Maxine Ager-Wick 10- 14.10
Petter Rosenberg Røstad 10- 8.32
Sander Hjemdahl 10- 16.58 8.34
Sara Birkeland Strømnes 10- 14.10
Sebastian Ohvik 10- 12.00
Synniva Corneliussen 10- 14.00
Tobias Haugeplass Anonsen 10- 6.27 7.29
Tora Aamland Berthelsen 10- 11.34
Skrevet av: Annar den 10. mars 2017 @ 00:25
Under kategorien(e): ski

Ingen kommentarer

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Samarbeidspartnere

Lillesands-sparebank Trimtex MX-Sport Lillesand Senter
Asko Saint Gobain

Informasjon

Styreleder: Tor Berthelsen

Org. nr.: 975 633 845, Adresse: Postboks 202, 4792 Lillesand
 Følg oss på Facebook
 Følg oss på Twitter