11 fotballtrenere på delkurs 3 av C-lisens

18.-19. februar arrangerte LIL Fotball, sammen med NFF Agder, Delkurs 3 av C-lisensen for fotballtrenere. Det er første gang dette kurset blir holdt i Lillesand og 11 av klubbens trenere deltok. Instruktør fra kretsen var Geir Arne Gundersen, fra Randesund IL. For LIL Fotball er dette en viktig del av klubbens satsing «Det store kompetanseløftet».

 

Skrevet av: Ingvild Ruhaven den 4. april 2017 @ 20:32
Under kategorien(e): Forsiden,fotball

Ingen kommentarer

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Samarbeidspartnere

Lillesands-sparebank Trimtex MX-Sport Lillesand Senter
Asko Saint Gobain

Informasjon

Styreleder: Tor Berthelsen

Org. nr.: 975 633 845, Adresse: Postboks 202, 4792 Lillesand
 Følg oss på Facebook
 Følg oss på Twitter