Resultater av skikarusell 21.03.2018

Det er avholdt 5 løp i vinter:

  • Totalt 300 starter
  • Det har vært fra 108 deltakere på det meste på et enkeltløp og 27 deltakere på som laveste antall deltakere.
  • Det er 200 ulike navn, så altså 200 ulike deltakere har deltatt i vinter.
  • 3 deltakere har deltatt på alle 5 løpene.

Nils G.

LØYPE 0,4 km
Alderskl 0-6 år, Født 2012-2018 Alderskl Alder 14.feb 21.feb 07.mar 14.mar 21.mar
Adrian Thomassen 0-6 2014 5,20 5,10 5,07
Aksel Gitmark 0-6 2011 4,50
Aksel Haabesland 0-6 5,47
Aleksandria Ager-Wick 0-6 7,24 8,05
Alfred Johan Eide 0-6 2014 5,10 5,30
Anni Lundemoen Ludvigsen 0-6 2012 5,40 4,25 4,30
Anny Solberg Løvdal 0-6 2012 4,48
Aron Gauslaa Jacobsen 0-6 5,10 5,12
Ask Nes Nyhus 0-6 2015 13,18 10,22
David Gravås 0-6 6,20
Dennis Almås 0-6 4,00
Edvard Moen Pont 0-6 5,53
Egil Nicolay Tynæs Jorde 0-6 2013 9,05 6,00
Eivind Almås 0-6 9,52
Elias Gravås 0-6 6,35
Elvira Larsen Bjørnstad 0-6 6,58
Emilie Madsen 0-6 2012 4,55
Emma Linea Frostmann Walle 0-6 3,40 3,20
Emrik Olai Brovig Jakobsen 0-6 4,35 4,33
Feliks Almås 0-6 4,00
Ferdinand Heggertveit Lindhagen 0-6 2012 5,28
Fritjof Lundemoen Ludvigsen 0-6 2014 11,25 9,20 9,25
Gwladys Watremetz 0-6 7,24 5,23
Hedda Regine Steinsland Johannessen 0-6 8,05 7,43 9,00
Henrik Garman Midttun 0-6 6,15 6,35
Hermine Skripeland 0-6 2013 5,01 4,25 3,27 3,20 3,35
Håkon Woie Svendssen 0-6 6,38 5,51
Ida Hugsted 0-6 2013 4,35
Ingrid Mathisen 0-6 2012 3,42
Ingvild Flaa Fjeldskaar 0-6 5,15
Isak Ravndal Tveit 0-6 2015 13,25 11,26
Iselin Lindberg 0-6 5,02
Jacob V. Storemyr 0-6 3,30 3,00 3,10
Johanna Byremo Sandnes 0-6 8,37
Johannes Ravndal Tveit 0-6 2013 7,03 4,55
John Sebastian Brenden 0-6 3,42 4,37
Kathlinn Stefan 0-6 8,02
Kristoffer Røysland 0-6 4,17
Kåre Mosby Fuglestad 0-6 ?
Lauritz Lindahl Ringvold 0-6 4,45
Leah Heggertveit Lindhagen 0-6 2011 4,25
Lilja Schulstad 0-6 9,10
Lilliane Innstøy 0-6 2014 12,01 9,23 10,34 7,45
Live Hunemo 0-6 11,05
Luka Wesøy Danielsen 0-6 5,32
Maria Kontanse Pisani 0-6 6,40 5,20 4,32
Maria Leibsland 0-6 5,10
Marie Brovig 0-6 2015 7,21 6,30 6,52
Marius Thomassen 0-6 2011 5,33
Mats Augland 0-6 2014 7,13 4,56
Mio Wesøy Danielsen 0-6 5,35
Moa Gathe Ilebekk 0-6 5,55
Nicolas Heggem 0-6 Brutt
Nora Leibsland 0-6 8,25
Oline Fjeld Salminen 0-6 2012 6,40 4,30
Sander Aslaksen Franksson 0-6 2,58
Sanna Kirste Egge 0-6 5,30
Selma Bleken Meyer 0-6 4,42 5,23 7,13
Sigrid Østensen-Lia 0-6 2014 12,22
Silje Gunnufsen 0-6 2012 4,22
Sindre Heldal 0-6 2012 3,38
Sofia Kovalevska 0-6 2014 18,15 15,08 8,10 6,52 7,51
Sofie Hunemo 0-6 5,02
Sofie Skripeland 0-6 2015 13,00 20,11 11,30 12,35
Sol Aurora Nyhus Nes 0-6 2013 6,10
Sol Solberg Løvdal 0-6 2014 14,20
Sophi Gudrun Ankargren 0-6 4,37
Storm Madsen 0-6 3,07
Svale Aslaksen Franksson 0-6 6,10 6,15
Tarald Haugen 0-6 2013 7,43 4,50
Tiffany Mccombie 0-6 12,40 9,04
Tilde Haugeplass Aanesen 0-6 2014 7,03 4,36
Tiril Sundet Nilsen 0-6 3,55
Ulrikke Heldal Buene 0-6 2013 4,37 5,38
Verena Jakobsen 0-6 7,43
Victor Heldal Buene 0-6 2013 6,30 4,35
Viljar Egeberg Austbø 0-6 5,37
William Askbo Sundtoft 0-6 6,00 6,10 6,00 5,45
William Leander Brenden 0-6 4,50
William Rislaa Storevold 0-6 2009 10,05 9,15
Wilma Bjørkestøl Lømsland 0-6 7,12 5,40
Øystein Grimenes Flaa 0-6 2012 7,10
Øystein Johannessen 0-6 5,06
LØYPE 0,7 km
Alderskl 7-9 år, Født 2009-2011 Alderskl Alder 14.feb 21.feb 07.mar 14.mar 21.mar
Adrian Hemnes Hansen 7-9 4,32 4,10
Aksel Evnum 7-9 3,32
Alida Baardsen 7-9 11,28
Alma Krogedal 7-9 ?
Alma Lundemoen Thomassen 7-9 5,25 3,47
Amalie Krogdal 7-9 6,27
Amanda Leona Aanessen 7-9 9,39
Andre Jacobsen 7-9 10,25 4,42
Antoni Ager-Wick 7-9 4,27
Benjamin Holm 7-9 5,35
Benjamin Madsen 7-9 8,28
Birk Rønnevig 7-9 10,43 8,45
Brian Stephan 7-9 4,22
Brieuc Watremetz 7-9 5,10 6,02
Eirik Leibsland 7-9 3,21
Elea Seterøy 7-9 4,33 4,45
Eline Lindberg 7-9 6,58
Emil Haabesland Salvesen 7-9 10,50
Emilie Hunemo 7-9 4,00
Emma Gustavsen 7-9 12,15
Emma Madelen Bergmann 7-9 5,01
Emre Lundemoen Thomassen 7-9 6,17 4,52
Fredrik Dahl 7-9 3,42
Fredrik Danielsen 7-9 3,23
Frida Gunnufsen Larsen 7-9 5,32
Frøydis Rimer 7-9 4,45
Hanna Hugsted 7-9 5,46
Jens Petter Eide 7-9 6,18 6,11
Johannes Ravnevand Paulsen 7-9 3,20
Julian Lindberg 7-9 6,34
Jørgen Flaa Fjeldskaar 7-9 4,06
Kaja Haabesland 7-9 3,35
Kasper Krogedal 7-9 7,55
Kevin Toader 7-9 9,01
Kristian Tungeland 7-9 4,00
Kåre Mosby Fuglestad 7-9 9,40 6,10
Lars Mathias Oseland Etterstøl 7-9 3,35 5,45
Leon Wesøy Danielsen 7-9 4,36
Ludvig Schulstad 7-9 6,07
Mads Johan Bakken 7-9 15,23
Mads Johan Bakken 7-9 9,32
Magnus Nygård Stålsett 7-9 5,29
Maia Augland 7-9 5,49
Maja Stephan 7-9 5,04
Malin Wærholm 7-9 5,15
Marcus Almås 7-9 6,28
Marcus Eystein Ankergren 7-9 6,20
Maren Louise Brovik Aanesland 7-9 10,02
Mari Fossdal Nilsen 7-9 ?
Marius Flaa Fjeldskaar 7-9 4,57
Marius Thomassen 7-9 5,35
Martin Glamsland 7-9 3,25
Martine Skripeland 7-9 4,22
Martinius Granåsen Drangsholt 7-9 5,10
Mickel Jakobsen 7-9 6,50 3,45
Mila Henriksen Røed 7-9 5,44
Mina Hjemdahl 7-9 4,25 2,37
Mina Ribe Stafsnes 7-9 11,30 6,27
Nikolas Rislaa Storevold 7-9 5,50 5,05 4,45
Nikolay Wærholm 7-9 6,15
Noah Gunnufsen 7-9 5,35
Nora Emilie Bakken 7-9 10,25
Odin Salminen 7-9 5,10 4,50 4,10 4,20
Ola Nikolay Nes Nyhus 7-9 6,08 5,03
Olai Haabesland 7-9 3,57
Ole Andreas Skripeland 7-9 7,32 5,37 5,05 5,01 5,10
Oscar Sundet Nilsen 7-9 3,42
Otile Gjerstad Løvik 7-9 6,07
Patrick Helland Buene 7-9 8,01
Rikke Hetlelid 7-9 7,47
Samuel Nordbø 7-9 4,27
Sander Aslaksen Frankson 7-9 4,54
Sean Aleksander Mccombie 7-9 10,38 9,42
Sebastian Antonsen 7-9 5,22 4,05 4,30 4,28 4,13
Sebastian Modalen 7-9 8,05
Sigrid Rimer 7-9 5,55
Sigurd Mathisen 7-9 ?
Silje Gunnufsen Larsen 7-9 6,30
Sindre Tollefsen Borgi 7-9 4,20 3,31
Snorre Grødum Lea 7-9 12,10
Snorre Norli 7-9 4,34
Sol Aurora Nes Nyhus 7-9 5,03
Sondre Aanesland 7-9 4,39
Synne Unander 7-9 7,07
Tea Bergstrøm 7-9 10,40
Theodor Mikkelsen 7-9 4,41
Thora Mosby Fuglestad 7-9 14,20 4,15
Tilde Woie Jørgensen 7-9 6,50
Tomine Haugeplass Aanesen 7-9 5,55 2,57 4,34
Tuva Nygård Stålsett 7-9 5,51
Tyri Solberg Løvdal 7-9 7,40
Verena Jakobsen 7-9 12,41
Vilde Unander 7-9 4,45
Vilje Pernille Gundrosen Nordbach 7-9 3,47
William Bjørkestøl Lømsland 7-9 3,50
LØYPE 1,5 km
Alderskl 10- år, Født -2008 Alderskl Alder 14.feb 21.feb 07.mar 14.mar 21.mar
Aase Engemyr 10- 8,46
Anna Mosby Fuglestad 10- 10,19 8,55
Astrid Braadland Buset 10- 8,56
Astrid Olsen 10- 8,22
Chahim Fries 10- 10,12
Eirik Byremo Sund 10- 7,25
Else Aamland Berthelsen 10- 8,41
Ida Kjærnes 10- 15,00
Ingrid Hjemdahl 10- 9,24 8,56
Isabell Fredriksen Hogg 10- 10,47
Johanne Granli 10- 8,48
Jonathan Frostmann Walle 10- 7,55 7,25
Lisa Blix 10- Deltatt
Ludvig Schulstad 10- 19,25
Martine Figenschau 10- 10,01
Maxine Ager-Wick 10- 7,15
Mina Åteigen 10- 15,15
Oline Seteøy 10- 18,05
Rebecca Friis Ribe 10- 10,28
Sara Birkeland Strømnæss 10- 7,15
Sigurd Kirste Egge 10- 16,22
Sofie Paauw 10- 9,25
Thomas Torkilsen 10- 8,56
Tiril Sofie Mikkelsen 10- 11,32
Tobias Haugeplass Aanesen 10- 2,03 (0,7km)
Tora Aamland Berthelsen 10- 9,02
Vilde Skibelid 18,05
Skrevet av: Annar den 22. mars 2018 @ 09:13
Under kategorien(e): Forsiden,ski

Ingen kommentarer

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Sorry, the comment form is closed at this time.

Samarbeidspartnere

Lillesands-sparebank Trimtex MX-Sport Lillesand Senter
Asko Saint Gobain

Informasjon

Styreleder: Tor Berthelsen

Org. nr.: 975 633 845, Adresse: Postboks 202, 4792 Lillesand
 Følg oss på Facebook
 Følg oss på Twitter