Lillesand ILs Beste Damer

Ajour 31.12.2001

60m
i = innendørs
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 7,88i
2 Elin Bendixen 8,08i
3 Eirill Omdal 7,9
4 Karla Haugevik 8,0
5 Marianne Jonassen 8,40i
6 Silje Syvertsen 8,42
7 Lena Iversen 8,48i
8 Mona Glamsland 8,3
9 Tone Myrland 8,4
10 Marit Gaaseflaa 8,5
10 Maria Moland Bendixen 8,5
12 Ida Heggertveit 8,5
13 Trude Sponberg 8,6
13 Olga Tigerstedt 8,6
13 Jorunn Mathisen 8,6
16 Eli Gunnufsen 8,7
16 Bjørg Røynås 8,7
18 Kristen Torgersen 8,8
18 Tove Steen 8,8
18 Siri Flaa 8,8
18 Ellen J. Glamsland 8,8
18 Inger Marie Nilsen 8,8
18 Anne Tigerstedt 8,8
18 Gerd Fredheim Johnsen 8,8
18 Merete Skuggevik 8,8
18 Marianne Gundersen 8,8
18 Torunn Sandberg 8,8
18 Kristine Flaa 8,8
18 Anne Breivik 8,8
100m
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 12,4
2 Eirill Omdal 12,82
3 Elin Bendixen 13,03
4 Silje Syvertsen 13,47
5 Karla Haugevik 13,4
6 Marianne Jonassen 13,64
7 Mona Glamsland 13,5
8 Tone Myrland 13,6
9 Maria Moland Bendixen 13,95
10 Marianne Gundersen 13,9
10 Bente Byremo 13,9
12 Ida Heggertveit 14,16
13 Inger MarieNilsen 14,0
13 Ingunn Aasen 14,0
13 Line Johnsen 14,0
16 Anne Tigerstedt 14,1
16 Jorunn Mathisen 14,1
16 Marit Gaaseflaa 14,1
19 Anne Breivik 14,40
20 Adelheid Ausland 14,2
20 Guro Gauslaa 14,2
20 Elisabeth Jonassen 14,2
23 Trude Sponberg 14,3
23 Aina Tangedal 14,3
25 Merete Knudsen 14,69
26 Siri Flaa 14,6
26 Kristine Flaa 14,6
200m
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 25,5
2 Eirill Omdal 26,4
3 Elin Bendixen 27,36
4 Silje Syvertsen 27,61
5 Karla Haugevik 28,4
6 Marianne Jonassen 29,19
7 Tone Myrland 29,1
8 Maria Moland Bendixen 29,44
9 Ida Heggertveit 29,49
10 Anne Tigerstedt 29,4
10 Line Johnsen 29,4
12 Marit Gaaseflaa 29,7
13 Merete Knudsen 29,8
14 Guro Gauslaa 29,9
15 Jorunn Mathisen 30,0
16 Inger Marie Nilsen 30,7
17 Lene Espegren 30,9
18 Birgit Gunn Faremo 31,5
19 Tone Kristensen 31,6
20 Ingunn Aasen 31,7
21 Ellen J. Glamsland 32,0
22 Aagot Marie Knudsen 32,2
23 Aina Tangedal 32,6
24 Siv Bergstrøm 32,8
25 Anne Bjørkestøl 32,9
26 Linda Steinsland 33,8
27 Torunn øvland 33,9
400m
Plass Navn Notering
1 Eirill Omdal 61,35
2 Line Johnsen 65,09
3 Maria Moland Bendixen 65,18
4 Tone Myrland 66,2
5 Ida Heggertveit 66,61
6 Aagot Marie Knudsen 68,2
7 Olga Tigerstedt 68,9
8 Sigrun Tveranger 69,0
8 Ingunn Aasen 69,0
10 Hanne Pedersen 71,0
10 Kathrine Woie 71,0
12 Guro Gauslaa 71,3
13 Marianne Jonassen 71,66
14 Elin Bendixen 71,9
15 Birgit Gunn Faremo 73,0
16 Marit Hansen 73,7
17 Adelheid Ausland 74,6
18 Margareth Carlsen 74,8
19 Anne Gerd Mathisen 75,1
20 Jorunn Mathisen 76,0
21 Merete Knudsen 76,4
22 Anne Tigerstedt 76,5
23 Marit Gunnufsen 76,7
24 Tove Mathisen 77,0
24 Lene Espegren 77,0
26 Alfhild Johansen 77,4
27 Aina Tangedal 78,1
800m
Plass Navn Notering
1 Line Johnsen 2.24,29
2 Kathrine Woie 2.29,1
3 Ingunn Aasen 2.35,2
4 Aagot Marie Knudsen 2.36,3
5 Hanne Pedersen 2.36,6
6 Sigrun Tveranger 2.37,7
7 Lene Espegren 2.37,9
8 Silje Syvertsen 2.38,0
9 Anne Breivik 2.38,27
10 Ida Heggertveit 2.38,7
11 Elin Bendixen 2.39,94
12 Mona Glamsland 2.41,0
13 Siren Ytterdahl 2,45,2
14 Anne Beate Reinertsen 2.47,7
15 Merete Knudsen 2.50,4
16 Charlotte Hægerland 2.50,6
17 Anne Britt Gunvaldsen 2.51,1
18 Tone Salvesen 2.52,36
19 Anne Grethe Gjertsen 2.54,4
20 Tone Myrland 2.54,5
21 Bente Sophie Ribe 2.54,8
22 Bente Byremo 2.56,7
22 Maria Moland Bendixen 2.56,7
24 Ingrid Østerås 2.56,8
25 Marianne Jonassen 2,58,0
26 Aina Tangedal 2.58,8
1.000m
Plass Navn Notering
1 Line Johnsen 3.21,1
2 Kathrine Woie 3.31,4
3 Ingunn Aasen 3.39,4
4 Anne Breivik 3.44,2
5 Bente Byremo 3,50,8
6 Tone Myrland 4.00,3
1.500m
Plass Navn Notering
1 Kathrine Woie 5.03,7
2 Line Johansen 5.38,2
3 Hanne Pedersen 5.40,9
4 Anne Breivik 5.42,9
5 Marianne Jonassen 6.33,4
3.000m
Plass Navn Notering
1 Kathrine Woie 11.24,5
2 Line Johnsen 13.20,55
3 Marit Gaaseflaa 13.24,0
4 Marianne Jonassen 14.57,3
Maraton
Plass Navn Notering
1 Gro Berit Haatveit 4.06.43
100m Hekk
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 14,63
2 Elin Bendixen 15,50
3 Merete Knudsen 17,7
4 Tone Myrland 19,4
5 Marit Gaaseflaa 19,6
6 Jorunn Mathisen 20,8
200m Hekk
Plass Navn Notering
1 Elin Bendixen 34,0
2 Eirill Omdal 41,9
400m Hekk
Plass Navn Notering
1 Guro Gauslaa 84,9
2 Eirill Omdal 100,7
Lengde uten tilløp
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 2,60
1 Elin Bendixen 2,60
3 Marianne Jonassen 2,58
4 Kathrine Woie 2,55
4 Jorunn Mathisen 2,55
6 Marit Gaaseflaa 2,46
7 Else Gunn Sjølund 2,45
8 Synnøve Thomassen 2,43
9 Ruth Mosgren 2,40
9 Tone Kristiansen 2,40
9 Anne Kathrine Holt 2,40
12 Gerd Fredheim Johnsen 2,39
13 Anne Tigerstedt 2,38
13 Hanne Dahl 2,38
13 Line Johnsen 2,38
16 Martha Fjeldskaar 2,37
16 Annette Løvsland 2,37
18 Alfhild Johansen 2,35
18 Birgit Gunn Faremo 2,35
20 Inger Lise Trondal 2,34
21 Karla Haugevik 2,32
21 Eli Gunnufsen 2,32
21 Tove Mathisen 2,32
21 Wenche Hansen 2,32
25 Hanne Bendixen 2,30
Lengde
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 6,02
2 Elin Bendixen 5,61
3 Eirill Omdal 5,15
4 Silje Syvertsen 5,08
5 Ida Heggertveit 4,89
6 Jorunn Mathisen 4,86
7 Marianne Jonassen 4,77
8 Tone Myrland 4,71
9 Marit Gaaseflaa 4,60
10 Karla Haugevik 4,57
10 Elisabeth Jonassen 4,57
12 Anne Breivik 4,56
12 Maria Moland Bendixen 4,56
14 Line Johnsen 4,54
15 Anne Tigerstedt 4,53
16 Birgit Gunn Faremo 4,51
17 Kristine Flaa 4,48
18 Anna A. Heldal 4,43
18 Bente Byremo 4,43
20 Mona Glamsland 4,42
21 Tone Kristensen 4,39
22 Anne Katrine Holt 4,37
23 Ingunn Aasen 4,34
24 Kathrine Woie 4,32
25 Adelheid Ausland 4,25
25 Hanne Bendixen 4,25
27 Merete Knudsen 4,24
28 Ellinor Kittelsen 4,23
29 Siri Flaa 4,22
30 Line Fjeldal 4,20
31 Anne Bjørkestøl 4,18
Høyde uten tilløp
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 1,33
2 Elin Bendixen 1,25
3 Marianne Jonassen 1,21
4 Guro Gauslaa 1,20
5 Jorunn Mathisen 1,19
6 Ruth Mosgren 1,18
7 Tone Kristensen 1,16
7 Marit Gaaseflaa 1,16
7 Anne Beate Reinertsen 1,16
7 Anne Kathrine Holt 1,16
7 Anne Britt Gunnvaldsen 1,16
7 Line Johnsen 1,16
13 Birgit Gunn Faremo 1,15
13 Siren Ytterdahl 1,15
15 Elisabeth Jonassen 1,13
16 Hanne Dahl 1,09
16 Wenche Hansen 1,09
18 Ingunn Aasen 1,05
18 Tone Gurihus 1,05
18 Anne Breivik 1,05
18 Merete Knudsen 1,05
22 Hilde Paulsen 1,04
23 Margareth Carlsen 1,02
23 Siv Bergstrøm 1,02
23 Else Rønnevig 1,02
23 Maria Moland Bendixen 1,02
Høyde
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 1,78
2 Marit Gaaseflaa 1,60
3 Elin Bendixen 1,58
4 Anne Kathrine Holt 1,55
5 Silje Syvertsen 1,48
6 Ida Heggertveit 1,45
7 Erna Foss 1,44
8 Unn Tveit Vennesland 1,42
9 Kathrine Woie 1,40
9 Linda Jensen 1,40
ll Line Johnsen 1,39
12 Anne Marie Johansen 1,37
12 Siv Bergstrøm 1,37
14 Margareth Carlsen 1,36
14 Anne Breivik 1,36
16 Helene Hauge 1,35
16 Else Gunn Sjølund 1,35
16 Jorunn Mathisen 1,35
16 Birgit Gunn Faremo 1,35
16 Anne Lill Johnsen 1,35
16 Angelique Grimstvedt 1,35
22 Anna A. Heldal 1,34
23 Karin Corneliussen 1,33
24 Liv Sjølund 1,30
24 Torunn Vallesverd 1,30
24 Mai Liss Ellila 1,30
24 Eli Gunnufsen 1,30
24 Tone Kristensen 1,30
24 Bente Byremo 1,30
24 Ingunn Aasen 1,30
24 Marianne Jonassen 1,30
24 Elisabeth Jonassen 1,30
24 Maren Moen 1,30
Tresteg
Plass Navn Notering
1 Lene Espegren 13,54
2 Elin Bendixen 11,88
3 Marianne Jonassen 10,48
4 Silje Syvertsen 10,38
5 Ida Heggertveit 10,23
6 Line Johnsen 10,22
7 Elisabeth Jonassen 9,88
8 Merete Knudsen 9,74
9 Eirill Omdal 9,73
10 Anne Breivik 9,41
11 Hanne Bendixen 9,32
12 Maren Moen 8,88
13 Maria Moland Bendixen 8,78
14 Kristine Flaa 8,47
15 Elisabeth Rønneseth Jensen 8,05
16 Linda Jensen 8,03
16 Angelique Grimstvedt 8,03
Kule
Plass Navn Notering
1 Merete Knudsen 11,87
2 Elin Bendixen 11,12
3 Marit Gaaseflaa 9,71
4 Janice Flaathe 9,57
5 Birgit Gunn Faremo 8,87
6 Hanne Bendixen 8,86
7 Unn Tveit Vennesland 8,31
8 Karla Haugevik 7,89
9 Lene Espegren 7,86
10 Else Rønnevig 7,79
11 Liv Mesel 7,70
12 Aud Tveit Hellevik 7,57
13 Eli Gunnufsen 7,40
14 Margareth Carlsen 7,38
15 Adelheid Ausland 7,36
16 Kirsten Torgersen 7,20
17 Berit Olimstad 7,19
17 Unni Mosgren 7,19
19 Tone Kristensen 7,14
20 Ragnhild Lundemoen 7,12
20 Ruth Olsen 7,09
22 Solveig Tveit 7,04
22 Sigrun Tveranger 7,04
24 Bjørg Bruskeland 7,00
25 Eli Bentsen 6,96
26 Inger Marie Nilsen 6,94
Slengball 1kg
Plass Navn Notering
1 Else Rønnevig 39,14
2 Merete Knudsen 29,12
3 Marianne Jonassen 27,74
4 Anne Breivik 22,62
5 Hanne Bendixen 21,36
6 Elisabeth Jonassen 20,56
7 Lotte Marie Ribe 19,36
Slegge 4kg
Plass Navn Notering
1 Janice Flaathe 35,40
2 Merete Knudsen 30,63
3 Linda Jensen 21,44
4 Ida Heggertveit 19,92
5 Line Johnsen 17,66
Diskos
Plass Navn Notering
1 Merete Knudsen 34,77
2 Janice Flaathe 32,40
3 Birgit Gunn Faremo 29,02
4 Marit Gaaseflaa 28,28
5 Elin Bendixen 25,40
6 Else Rønnevig 23,98
7 Maria Moland Bendixen 22,48
8 Hanne Bendixen 22,34
9 Jorunn Mathisen 22,10
10 Anne Marie Johansen 21,14
11 Lene Espegren 19,70
12 Reidun Gaare 19,44
13 Marianne Jonassen 19,42
14 Anne Kathrine Holt 19,20
15 Alfhild Johansen 18,24
16 Inger Marie Nilsen 17,76
17 Grethe Blix 17,72
18 Bjørg Nørseth 17,62
19 Wenche Havnås 17,52
20 Vibeke Jerstad 17,36
21 Ragnhild Rosenberg 17,06
22 Liv Tveit Vennesland 17,04
23 Guro Gauslaa 16,36
24 Ingunn Aasen 16,34
25 Anne Beate Reinertsen 16,16
26 Eirill Omdal 16,12
27 Siv Bergstrøm 16,00
28 Anne Breivik 15,98
Spyd
Plass Navn Notering
1 Merete Knudsen 43,69
2 Elin Bendixen 40,04
3 Hanne Bendixen 38,96
4 Birgit Gunn Faremo 35,16
5 Lene Espegren 34,80
6 Ida Heggertveit 29,97
7 Tone Kristensen 29,70
8 Janice Flaathe 28,18
9 Linda Jensen 25,28
10 Silje Syvertsen 24,48
11 Line Johnsen 24,22
12 Anne Breivik 23,68
13 Elisabeth Jonassen 23,32
14 Jorunn Mathisen 21,90
15 Marit Gaaseflaa 21,86
16 Tone Myrland 19,32
17 Linda Steinsland 18,00
18 Else Rønnevig 17,96
19 Inger Marie Nilsen 17,88
20 Bente Byremo 16,90
21 Bodil Brovig 15,36
22 Kathrine Woie 15,02
23 Kristine Flaa 14,74
24 Unn Tveit Vennesland 13,66
25 Anne Tigerstedt 13,62
26 Ingunn Aasen 13,20
27 Jenny Nes 13,12
Sist oppdatert: 27. oktober 2017 - 12:46. Av: Annar

Samarbeidspartnere

Lillesands-sparebank Trimtex MX-Sport Lillesand Senter
Asko Saint Gobain

Informasjon

Styreleder: Tor Berthelsen

Org. nr.: 975 633 845, Adresse: Postboks 202, 4792 Lillesand
 Følg oss på Facebook
 Følg oss på Twitter