Bestenoteringer

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 2002-2017

Junior kortbane pr september 2017

 Øvelse Jenter Tid År   Gutter Tid År
25 fri Anne Kristine Storvold 14.50 2013 * Jonathan Nordhammer 12.56 2009 *
50 fri Anne Kristine Storvold 29.03 2015 Robin Thodin 26.22 2014
100 fri Anne Kristine Storvold 1.04.55 2015 Jonathan Nordhammer 59.45 2009
200 fri Emma Johanne R Jensen 2.20.59 2015 Ole Marius R Jensen 2.08.67 2015
400 fri Enna Johanne R. Jensen 4.50.23 2015 Ole Marius R Jensen 4.20.34 2015
800 fri Emma Johanne R Jensen 9.58.21 2015 Ole Marius R Jensen 10.02.85 2014
1500 fri Emma Johanne R Jensen 19.29.16 2015 Ole Marius R Jensen 18.43.26 2014
25 bryst Cathrine Emilie Fagge 17.15 2017 * Jan Thomas Dolsvåg 18.06 2012 *
50 bryst Tiril Fredrikke R Jensen 36.65 2010 Robin Thodin 33.46 2014
100 bryst Cathrine Emilie Fagge 1.21.16 2017 Ole Marius R Jensen 1.12.33 2014
200 bryst Cathrine Emilie Fagge 2.51.88 2017 Ole Marius R Jensen 2.30.93 2015
25 rygg Anne Kristine Storvold 17.25 2014 * Jonathan Nordhammer 15.79 2009 *
50 rygg Emma Johanne R Jensen 33.30 2015 Robin Thodin 30.31 2014
100 rygg Emma Johanne R Jensen 1.13.32 2014 Ole Marius R Jensen 1.05.78 2014
200 rygg Cathrine Emilie Fagge 2.29.94 2017 Ole Marius R Jensen 2.18.40 2014
25 btfl Tiril Fredrikke R Jensen 15.00 2010 * Odd-Torjus R Jensen 13.63 2012 *
50 btfl Maren Heimsæter 30.99 2015 Robin Thodin 27.73 2014
100 btfl Emma Johanne R Jensen 1.08.58 2015 Ole Marius R Jensen 1.05.21 2015
200 btfl Anne Kristine Storvold 2.42.19 2015 Øystein Riiser 2.35.40 1988
100 IM Cathrine Emilie Fagge 1.11.42 2017 Robin Thodin 1.05.45 2014
200 IM Emma Johanne R Jensen 2.35.67 2015 Ole Marius R Jensen 2.15.54 2015
400 IM Anne Kristine Storvold 5.45.12 2013 * Ole Marius R Jensen 5.20.20 2014
* rekruttstevne/klubbstevne – ikke offisiell tid. Pr. september 2017

Tider oppnådd fra før 1997 er i liten grad tilgjengelige

– dersom noen har oversikt over tider som burde være på listen ber vi dere ta kontakt!

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 1997-2017

Senior kortbane pr september 2017

Øvelse Jenter Tid År * Gutter Tid År *
25 fri Anne Kristine Storvold 14.50 2013 J Jonathan Nordhammer 12.56 2009 J
50 fri Bente Rist 27.76 1998 M Robin Thodin 26.22 2014 J
100 fri Bente Rist 1.00.18 1998 M Jonathan Nordhammer 59.45 2009 J
200 fri Emma Johanne R Jensen 2.20.59 2015 J Ole Marius R Jensen 2.08.67 2015 J
400 fri Bente Rist 4.48.80 1997 M Ole Marius R Jensen 4.20.34 2015 J
800 fri Emma Johanne R Jensen 9.58,21 2015 J Ole Marius R Jensen 10.02.85 2014 J
1500 fri Emma Johanne R Jensen 19.29.16 2015 J Ole Marius R Jensen 18.43.26 2014 J
25 bryst Cathrine Emilie Fagge 17.15 2017 J* Jan Thomas Dolsvåg 18.06 2012 J
50 bryst Tiril Fredrikke R Jensen 36.65 2010 J Robin Palm 30.60 2015 J
100 bryst Cathrine Emilie Fagge 1.21.16 2017 J Ole Marius R Jensen 1.12.33 2014 J
200 bryst Cathrine Emilie Fagge 2.51.88 2017 J Ole Marius R Jensen 2.30.93 2015 J
25 rygg Anne Kristine Storvold 17.25 2014 J Odd-Torjus Rist Jensen 14.78 2013 S
50 rygg Bente Rist 32.70 1998 M Robin Thodin 30.31 2014 J
100 rygg Bente Rist 1.09.80 1997 M Ole Marius R Jensen 1.05.78 2014 J
200 rygg Cathrine Emilie Fagge 2.29.94 2017 J Ole Marius R Jensen 2.18.40 2014 J
25 btfl Tiril Fredrikke R Jensen 15.00 2010 J Odd-Torjus R Jensen 13.63 2012 J
50 btfl Bente Rist 29.36 1998 M Robin THodin 27.73 2014 J
100 btfl Emma Johanne R Jensen 1.11.78 2015 J Ole Marius R Jensen 1.05.21 2015 J
200 btfl Anne Kristine Storvold 3.00.59 2014 J Øystein Riiser 2.35.40 1988 J
100 IM Bente Rist 1.09.36 1998 M Robin Palm 1.03.30 2015 J
200 IM Emma Johanne R Jensen 2.35.67 2015 M Ole Marius R Jensen 2.15.54 2015 J
400 IM Sissel Andersen 5.20.50 1998 M Ole Marius R Jensen 5.20.20 2014 J
* J = junior, S = senior, M = masters

BESTENOTERINGER LIL SVØMMEGRUPPE FRA 1997-2017

SENIOR LANGBANE pr september 2017

Øvelse Jenter Tid År * Gutter Tid År *
25 fri
50 fri Anne Kristine Storvold 29.67 2015 J Ole Marius R Jensen 27.69 2015 J
100 fri Anne Kristine Storvold 1.05.83 2015 J Ole Marius R Jensen 59.95 2015 J
200 fri Kathrine Kristiansen 2.23.97 2017 J Ole Marius R Jensen 2.12.83 2015 J
400 fri Kathrine Kristiansen 5.01.25 2017 J Ole Marius R Jensen 4.31.90 2015 J
800 fri  Emma Johanne R Jensen  10.38.77 2015 J
1500 fri  Emma Johanne R Jensen  20.09.03 2015 J
25 bryst  —  —
50 bryst Tiril Fredrikke R Jensen 37.93 2010 J Ole Marius R Jensen 34.71 2015 J
100 bryst Tiril Fredrikke R Jensen 1.23.68 2010 J Ole Marius R Jensen 1.13.49 2015 J
200 bryst Heidi Eftestøl 3.15.29 2015 J Ole Marius R Jensen 2.42.63 2015 J
25 rygg  —
50 rygg Emma Johanne R Jensen 35.59 2015 J Ole Marius R Jensen 32.18 2015 J
100 rygg Cathrine Emilie Fagge 1.10.92 2017 J Ole Marius R Jensen 1.09.95 2015 J
200 rygg Cathrine Emilie Fagge 2.39.98 2017 J Ole Marius R Jensen 2.27.08 2014 J
25 btfl  —  —
50 btfl Emma Johanne R Jensen 31.40 2016 J Ole Marius R Jensen 29.10 2015 J
100 btfl Emma Johanne R Jensen 1.10.49 2016 J Ole Marius R Jensen 1.05.09 2015 J
200 btfl Emma Johanne R Jensen 2.43.51  2016 J  Ole Einar Ueland 2.37.14 2016  J
100 IM  —-  —
200 IM Cathrine Emilie Fagge 2.40.24 2017 J Ole Marius R Jensen 2.23.14 2015 J
400 IM Ine Emilie R Jensen 6.06.05 2011 J Ole Marius R Jensen 5.07.60 2015 J
* J = junior, S = senior, M = masters
Sist oppdatert: 3. september 2017 - 21:46. Av: John Fredrik Ølstørn

Samarbeidspartnere

Lillesands-sparebank Trimtex MX-Sport Lillesand Senter
Asko Saint Gobain

Informasjon

Styreleder: Tor Berthelsen

Org. nr.: 975 633 845, Adresse: Postboks 202, 4792 Lillesand
 Følg oss på Facebook
 Følg oss på Twitter